Jdi na obsah Jdi na menu
 


Perfektní líčení pro hnědé oči

 

Perfektní líčení pro hnědé oči

Perfektní líčení pro hnědé očiTaké se rády líčíte? Věděli jste, že správné oční líčení může změnit vzhled celého člověka?! Pokud zvolíte správnou taktiku, kterou vám v tomto článku představíme, dokážete i z ošklivého káčátka vytvořit nádhernou a velmi atraktivní ženu. Jaké je tedy tajemství líčení hnědých očí?

Pokud patřite mezi majitelky hnědých očí, můžete si tleskat. Ty totiž vypadají krásně a zářivě i bez make-upu. Ale použitím správného líčení můžete ze svých již krásných hnědých očí vykouzlit ještě více zářivé a ohromující.

Trik spočívá vě výběru, kombinaci a odstínu

Mezi první kroky vůbec, patří výběr perfektních očních stínů, které vyhovují vaší barvě očí. Hluboké odstíny modré, hnědé, švestkové a fialové jsou odstíny očních stínů, které se k hnědé barvě očí dokonale hodí.

Mezi ty nejlepší patří ale i stíny v metalických barvách, jako je zlatá a bronzová, která hnědou dokáže dokonalou podtrhnout. Jestli jsou vaše oči světle hnědé, můžete vyzkoušet odstín žluté, díky kterému na své oči dokonale upozorníte.

Jste náročné a chcete dosáhnout těch nejlepších výsledků? V tomto případě je vhodné nakombinovat tři různé odstíny očních stínů. Je ale dobré si zapamatovat, že hnědým očím nesluší odstíny černé, díky kterým mohou vaše krásná kukadla okamžitě zapadnout. Pro rozzáření a oživení použijte třpytivé oční stíny do vnitřního koutku oka – což oživí celý efekt.

Podtrhnout dokonalost očí můžete díky očním linkám, které patří mezi druhý krok líčení. Ty naneste na horní oční víčka a lepší variantou bude, když dolní oční víčka necháte nedotčené.

Zapadlé oči můžete nechat vyniknout pomocí tmavých očních (tekutých) linek. Volte mezi odstíny jako je námořnická modř nebo dřevěné uhlí. Pokud chcete docílit intenzivního a dramatického vzhledu, pak vsaďte na použití očních linek černé barvy. Pro přirozenější vzhled volte tmavě hnědé oční linky.

Finišujte své líčení zvýrazněním svých řas, které na vaše oči jestě více upozorní. Řasenky používejte ty tmavého odstínu, jako je tmavě modrá nebo černá. V případě, že ale chcete opět vsadit spíše na přirozenost zvolte hnědou řasenku.

Tip pro vás: Určitě se snažíte svůj make-up obličeje obohatit o různé tvářenky, právě proto, že chcete aby vaše líčení bylo co nejvýraznější. Pravdou ale je, že pokud na obličeji co nejméně uberete, vaše hnědé oči tak nejvíce vyniknou. V případě, že tvářenku použít chcete, volte neutrální odstíny – tak udělejte i u rtěnky nebo lesku.

A je hotovo! Pokud se těchto našich rad budete držet, vaše hnědé oči doslova zazáří!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Oči

(Lili, 13. 6. 2011 19:35)

Ahoj jsou to super stranky tohle mě docela zaujmulo, protože mam hnědé oči.No a hádejte co se stalo vyzkoušela jsem tu radu a je to super chtěla jsem okouzlit jednoho kluka a povedlo se možná spolu budem chodit, ale POZOR to není všechno i moje kamarádky mě pochválily, že mi to sluší !!!DĚKUJU ZA RADU MOC!!! ASPOŇ VÍM KAM SE MÁM OBRÁTIT, KDYŽ NEBUDU NĚCO VĚDĚT!!

Re: Oči

(autorka blogu, 13. 6. 2011 19:45)

ahoj sem ráda,že se ti líbí tento blog.
kdyby si se chtela na cokoly zeptat tak mi napiš budu jen ráda.
jsem ráda, že to s tím klukem vyšlo ja se s tím chystám jít zítra do školy a uvidím.
jinak dkuju za pěkný komentík.

 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 82342
Měsíc: 354
Den: 8