Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skvělé tipy pro kudrnaté vlasy

 

Skvělé tipy pro kudrnaté vlasy

Skvělé tipy pro kudrnaté vlasyPráce s kudrnatými vlasy může být kolikrát velice obtížná. Pokud ale znáte nejnovější kosmetické přípravky a hlavně tipy, které vám pomohou dát vlasy do pořádku, je to hračka. Zde pro vás máme také pár tipů, díky kterým budou vaše kudrlinky jen zářit.

Kudrnaté vlasy vypadají nejlépe, když jsou po ramena, nebo delší. Další dobrá rada zní: kudrnaté vlásky sestříhat tak, aby vynikl váš pohled. Vaše nejkratší vlasy by měly končit u brady a delší pod rameny. Mezi slavné hvězdy, které tento účes zbožňují patří například Nicole Kidman nebo Sarah Jessica Parker. Mějte však na paměti, že vaše kratší vlasy mohou vypadat neupraveně a kolikrát se mohou zacuchávat.
Kdo říká, že kudrnaté vlasy nesluší tomu, kdo má skutečně kraťounké vlasy? Naopak, jsou velice lichotivé. Nejlepší délkou jsou dva nebo tři palce. Musíte se vždy však ujistit, že váš účes nebude napodobovat tvar vaší hlavy. Díky krátkým vlasům se navíc vyhnete zacuchání a drsnější pokožce hlavy.

V opačném případě jen jednou týdně. Překvapením pro vás možná bude to, že vlasy můžete pouze opláchnout vodou. Pokud jste si však na vlasové přípravky zvykla, použijte hydratační přípravky, které obsahují složky, jako je bambucké máslo, palmový olej nebo avokádový olej.
Musíte si pamatovat, že vaše vlasy jsou obvzlášť jemné, proto se snadno zacuchávají. Proti zacuchání používejte dvojitou dávku kondicionéru, který je bohatý na silikon. Tato složka dokáže veškerou vlhkost vázat a tak se vaše vlasy nebudou cuchat.

Pro řádnou péči o vaše vlasy, je důležité nezapomínat na keratinovou masku. Pokaždé, když ji nanesete na vlasy, nechte působit deset minut. Keratin je jedna z nejlepších složek  pro kudrnaté vlasy, protože je posiluje a vaše vlasy jsou poté odolnější vůči poškození. Vždy používejte co nejvýživnější masky.

Ranní sušení vlasy je opět jeden z problémů, proč jsou vaše vlasy neupravené a zacuchané. Pro vaše kadeře je to jednoduše brutální zákrok, který je mění k nepoznání. Profesionální kadeřníci doporučují vyhnout se veškerému stylingu a pracovat jen rukama. Až vylezete ze sprchy, vymačkejte z vlasů přebytečnou vodu, poté, co jste použily kondicionér zapracujte proti zacuchání. Každý pramínek vlasů natáčejte na prsty, tak na 15 až 30 sekund. Tato forma vám pomůže vytvarovat jednotné a lesklé kroužky. Ujistěte se, že necháte své vlasy uschnout přirozeně. Pakliže nechcete, aby se vaše vlasy vlnily, dotýkejte se vlasů po umytí co nejméně když jsou vlhké. Menší se tím totiž pravděpodobnost, že se vám zvlní a poničí.

Pokud máte na úpravu málo času, používejte difuzér či kulmu. Difuzér pomáhá rozptýlit proudění vzduchu, a tak jsou valsy skoro nedotčené. Mějte na paměti, že pokud začnete s foukáním, nepřestávejte, dokud nebudou úplně suché. Poté můžete použít kulmu, která vám zajistí těsnější kudrlinky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 84729
Měsíc: 247
Den: 13